E+ tanácsadás

Az Aktív Ifjúságért Egyesület tagjai tapasztalt szakemberek, számtalan projekttel  nyertes pályázattal, a hátuk mögött. Naprakész információval rendelkeznek az ERASMUS+ lehetőségeivel kapcsolatban. Az egyéni tanácsadás alkalmával segítenek a fiataloknak megtalálni a céljaiknak legmegfelelőbb aktuális lehetőséget. Civil szervezeteknek projekttervezés és pályázatírás témájában segítenek. Informális csoportoknak projektjeik tervezésében megvalósításában és befogadásban segítenek. 

Egyéni tanácsadás

Célok meghatározása, aktuális lehetőségek felmérése után konkrét megoldási javaslatok. 

Fiatalok informális csoportjai

Projektmenedzsment alapok. Pályázatírás alapok. Tervezés, és pályázatírás segítése. Projektek befogadása, támogatása.

Szervezeteknek

Projekt tervezés, menedzsment alapok. Pályázatosítás, E+ sajátosságok.